GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Mersin'de inşa edilen Millet Bahçesi'nde sona doğru

MERSİN - Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından kentte yapımı sürdürülen Millet Bahçesi'nin, sosyal ve kültürel donatı alanları, millet kıraathanesi, yürüyüş parkurları, dinlenme ve piknik alanlarıyl

Mersin'de inşa edilen Millet Bahçesi'nde sona doğru
42 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

MERSİN - Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından kentte yapımı sürdürülen Millet Bahçesi'nin, sosyal ve kültürel donatı alanları, millet kıraathanesi, yürüyüş parkurları, dinlenme ve piknik alanlarıyla doğa ile iç içe bir cazibe merkezi olacağını bildirdi.

Gültak, kentteki bir otelde düzenlediği basın toplantısında, 15 aylık başkanlık görevi sürecinde ilçede hayata geçirilen ve yapımı süren çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.

Eski Tevfik Sırrı Gür Stadyumu'nun 140 dönümlük alanında yapımı devam eden Millet Bahçesi çalışmalarına değinen Gültak, "Millet Bahçesi'ndeki inşa çalışmaları hızla sürüyor. Mersinlileri yeşille ve maviyle buluşturacak olan millet bahçemiz, sosyal ve kültürel donatı alanları, millet kıraathanesi, yürüyüş parkurları, dinlenme ve piknik alanlarıyla, doğa ile iç içe bir cazibe merkezi olacak. 29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramımızda Millet Bahçemizi Mersinlilerin hizmetine sunmayı planlıyoruz." diye konuştu.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR