GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta turizme hazır! Isparta'da normale dönüş!

Isparta’nın Her Köşesinde Ayrı Bir Güzellik Saklı Atabey ve İslamköy yapılan çalışmaların ardından 1 Haziran’da başlayacak olan kontrollü turizme hazır

Isparta turizme hazır! Isparta'da normale dönüş!
ISPARTA
1233 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta’nın Her Köşesinde Ayrı Bir Güzellik Saklı
Doğal ve tarihi güzellikleriyle her bir köşesinde ayrı bir güzellik saklı olan Isparta’da turizmden daha fazla pay alabilmek adına çalışmalar aralıksız devam ediyor. Koronavirüs pandemisine karşı verilen başarılı mücadele sonrasında kontrollü normalleşme adımları atılmaya başlandı. Bu adımlardan biri de turizmde yaşanacak. 1 Haziran itibariyle birçok alanda olduğu gibi turizmde de kontrollü normale dönüş devreye girmiş olacak. Yaz mevsimiyle birlikte vatandaşların da toplu tatil yapılan yerler yerine doğa ve kültür turizmine yönelmesi bekleniyor. Isparta, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleriyle bu konuda en önemli destinasyonlardan biri.
Isparta’nın önemli turizm duraklarından olan Atabey ilçesi ise eşsiz doğasının yanında, Anadolu Selçukluları zamanında üs bölgesi olarak önemli bir yere sahip olmuş ve bu dönemden kalan birçok mirasa sahip. Atabey İslamköy de 9. Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel’in anıt mezarı ile Demokrasi ve Kalkınma Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor. İlçede bulunan özel at çiftliği de görülmesi gereken yerlerden biri.

Vali Ömer Seymenoğlu kontrollü turizme hazırlanan Atabey ve İslamköy’de beraberinde ilçe Kaymakamı Göksu Bayram ve BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler’le incelemelerde bulundu. Vali Seymenoğlu, Feyzullah Paşa Cami ve Ertokuş Medresesi’ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde gördü. Son yıllarda kültür turizmi çerçevesinde önemli bir ziyaretçi sayısına sahip olan İslamköy’ü de ziyaret eden Vali Seymenoğlu; 9. Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel’in anıt mezarında incelemelerine devam etti.
İslamköy’de 2 adet pansiyon bulunmakta, kadın kooperatiflerinin devam eden çalışmalarıyla köyde restoran ve yöresel ürünler pazarının açılmasının ardından pansiyon sayısı da artacak. Atabey ve İslamköy yapılan çalışmaların ardından 1 Haziran’da başlayacak olan kontrollü turizme hazır.

Görüntünün olası içeriği: bitki, ağaç, ev, köprü, açık hava, doğa ve su

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: ağaç, çim, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ağaç, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR