GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Ramazan Bayramı'na doğru

ADANA - AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Zenbilci, herkesin Ramazan Bayramı'nı kutladı.Koronavirüs salgını nedeniyle mesafelerin uzak, gönüllerin birbirine daha yakın olduğu, geçmiş yıllara göre

Ramazan Bayramı'na doğru
62 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

ADANA - AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Zenbilci, herkesin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle mesafelerin uzak, gönüllerin birbirine daha yakın olduğu, geçmiş yıllara göre farklı bir ramazanın geride bırakıldığını ifade eden Zenbilci, şunları kaydetti:

"Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan bir ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Ramazan ayı boyunca kardeşlerimizle birlikte iftar yapamadık ancak sofralarımız ayrı da olsa gönüllerimiz bir oldu. Ramazan ayı boyunca koronavirüs salgının son bulması için hep birlikte el açtık, dua ettik. Tedbirlere uyarak bu salgından kurtulup özlemini çektiğimiz eski günlere dönmek hepimizin arzusudur. Bu mübarek Ramazan Bayramı'nı bir fırsat bilip, ihmal ettiğimiz ailemiz, akrabalarımız ve arkadaşlarımızın, teknolojik araçlarla da olsa, gönlünü almalı, dargınlıklara, kırgınlıklara, küskünlüklere son vererek muhabbetimizi artırmalıyız."

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR