GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Ramazan Bayramı'na doğru

ADANA - AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Zenbilci, herkesin Ramazan Bayramı'nı kutladı.Koronavirüs salgını nedeniyle mesafelerin uzak, gönüllerin birbirine daha yakın olduğu, geçmiş yıllara göre

Ramazan Bayramı'na doğru
76 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

ADANA - AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Zenbilci, herkesin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle mesafelerin uzak, gönüllerin birbirine daha yakın olduğu, geçmiş yıllara göre farklı bir ramazanın geride bırakıldığını ifade eden Zenbilci, şunları kaydetti:

"Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan bir ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Ramazan ayı boyunca kardeşlerimizle birlikte iftar yapamadık ancak sofralarımız ayrı da olsa gönüllerimiz bir oldu. Ramazan ayı boyunca koronavirüs salgının son bulması için hep birlikte el açtık, dua ettik. Tedbirlere uyarak bu salgından kurtulup özlemini çektiğimiz eski günlere dönmek hepimizin arzusudur. Bu mübarek Ramazan Bayramı'nı bir fırsat bilip, ihmal ettiğimiz ailemiz, akrabalarımız ve arkadaşlarımızın, teknolojik araçlarla da olsa, gönlünü almalı, dargınlıklara, kırgınlıklara, küskünlüklere son vererek muhabbetimizi artırmalıyız."

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR