GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı, Denizli'de yapıldı

DENİZLİ - Akdeniz Belediyeler Birliği Encümeni Haziran Ayı Toplantısı, Denizli'de, Pamukkale Belediyesinin ev sahipliğinde yapıldı. Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pamukkale Belediyesinde düzenlenen toplantıda yap

Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı, Denizli'de yapıldı
112 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

DENİZLİ - Akdeniz Belediyeler Birliği Encümeni Haziran Ayı Toplantısı, Denizli'de, Pamukkale Belediyesinin ev sahipliğinde yapıldı.

Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pamukkale Belediyesinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle zor bir dönemden geçildiğini belirtti.

Pandemi sürecinin kahramanlarından birisinin de belediyeler olduğunu belirten Tütüncü, şöyle dedi:

"Birliğimize üye belediyelerimiz bu süreçte eş zamanlı olarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunarak sıkıntılı zamanlarda yanlarında oldular. Aynı anda birden fazla alanda mücadele verildi. Ben belediyelerin bu zorlu sınavı başarıyla geçtiğine inanıyorum. Bu vesile ile tüm belediyelerimizin başkanlarından sokaklarını süpüren işçilerine kadar tüm mensuplarına teşekkür ediyorum. Yeni normal hayata geçiş sürecinde de belediyeler olarak gerekenleri yapmaya devam edeceğiz."

Pamukkale Belediye Başkanı ve Encümen Üyesi Avni Örki toplantıya ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Toplantıya encümen üyeleri Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Çiçekpınar Belediye Başkanı Memiş Kaynak, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu da katıldı.

Encümen üyeleri, Antalya ve Isparta esnaf ve sanatkarlar odaları başkanları ile Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği ziyaret etti.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR