GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta Orköy eğitimleri tamamlandı

Isparta Orköy eğitimleri tamamlandı
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde Orman ve Köy İlişkileri Şube Müdürlüğü Eğitimi Yapıldı
Isparta Orman Bölge Müdürlüğümüze bağlı İşletme Müdürlüklerinde personele yönelik Orköy eğitimleri tamamlandı.
Covid 19 la mücadele kapsamında eğitim programı temizlik, maske ve mesafe güvenliği nedeniyle video konferans yöntemiyle yapıldı.
Bölge Müdürlüğümüz, Isparta, Eğirdir, Sütçüler, Burdur, Bucak Gölhisar ve Dinar Orman İşletme Müdürlüklerinden İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şeflerinin katılımı ile video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen programda, Orköy mevzuatı, Planlama, Destekleme, Projeler ve gelirlerin takibi konularında bilgiler verildi.
Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy programa iştirak ederek yapmış olduğu açıklamada “Orman köylerimizin yerinde kalkınmasını sağlamak amacıyla yapılan bu çalışmalara, mevzuat dahilinde köylülerimize yardımcı olacak şekilde kredi desteklerine devam edilmesini, Yapılan projelerin köylülerimizin faydasına ve ormancılık çalışmalarını kolaylaştıracak kapsamda planlanmasını, Ayrıca programların zamanında tamamlanmasını talimatlamıştır.
Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy eğitimin hazırlanması ve sunumunda görevli personele teşekkür ederek, tüm personele sağlıklı, huzurlu ve başarılı çalışmalar diledi.

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'ISPARTA ORMAN FOLGE MÜDÜRLÜĞÜ' görseli olabilir

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta, ofis ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, oturuyor, ayakta ve ofis görseli olabilir

Bir 1 kişi görseli olabilir

Bir ekran görseli olabilir

Bir televizyon, ekran ve iç mekan görseli olabilir

Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı 'kalkınmalarına destek vermek ekonomik ferdi proje çeşitlerini proğramını luşturmaktır B-ÇALIŞMANIN HEDEFİ: Köyden kente göçü engellemede ve kırsal kalkınmanın desteklenmesinde konuyla Igili diğer kurumların faaliyetlerine katkıda bulunmaktır -MEVUTDE KAYNAKLAR ÇALIŞMAA TANIMI: 1.1- Çalışma alanının coğrafik konumu Çalışma yapılacak ilçe veya havzanın coğrafi konumu, ilçe illere olan uzaklıkları belirlenecektir. 1.2- Çalışmanın kapsadığı köyler Çalışma kapsamına giren köylerin isimleri, ormanla Igili durumları, hane sayıları, aile sayıları en son nüfus sayımına göre nüfusları, köylerin alanları ilgili sütunlara Tablo:1 yazılır. Aile ve hane sayısı köymuhtarlığından, nüfus bilgileri TUIK' den elde edilecektir. Çalışmanın kapsadığı köyler HaneSayisı Mehmet KUM Tablo 1: Nüfus Toplam Nüfus BucakOrmanşletme.. mustafakarako' görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.