GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

KEÇİBORLU İLÇESİNDE 50 TRAKTÖRE REFLEKTÖR TAKILDI

KEÇİBORLU İLÇESİNDE 50 TRAKTÖRE REFLEKTÖR TAKILDI
TÜRKİYE
2499 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
KEÇİBORLU İLÇESİNDE 50 TRAKTÖRE REFLEKTÖR TAKILDI
Keçiborlu ilçe Jandarma Komutanlığı tarafından güvenli traktör kullanımı kapsamında "Reflektör ve Uyarı Lambası Tak Görünür Ol"  sloganı ile traktör sürücülerinin, hem kendileri hem karayolundaki diğer araçlar için hayati önem taşıyan reflektör takmalarını sağlamak ve traktörlerin karıştığı trafik kazalarını en aza indirmek amacıyla Ziraat Odası ile ortaklaşa temin edilen 50 adet traktör reflektörü ilçe merkezi ve köylerindeki traktörlere takıldı. 
Keçiborlu ilçesinde görev yapan Jandarma Trafik timleri tarafından traktör sürücülerine trafik kuralları,  reflektör ve uyarı lambası takmanın ve çalışır durumda bulundurmanın önemi aktarıldı. 
Jandarma Trafik Ekipleri tarafından İlçede traktörlerin karıştığı kazaların en aza indirilmesi ve  reflektörü bulunmayan traktör sahiplerine reflektör temin edilerek trafikte seyreden tüm traktörlerin ışık donanımları tam olarak seyretmeleri hedefleniyor. 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR