GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta'da GSF Geleneksel Türk Sanatları Bölümü

Isparta'da GSF Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları

GSF Geleneksel Türk Sanatları Bölümü “Uzaktan Öğretim Setleri” ni Öğrencilerle Buluşturdu

Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş Desenleri Ana Sanat Dalı, hazırladığı “Uzaktan Öğretim Setleri” ni öğrencilerle buluşturdu.
 
 
Öğrencilerimizin Uygulamalı Eğitimlerini Atölye Ortamında Gibi Almasını Sağladık
 
Bölümün uygulamalı derslerine yönelik hazırlanan setleri hazırlayarak öğrencilere ücretsiz olarak ulaştırdıklarını belirten Halı, Kilim Ve Eski Kumaş Desenleri Ana Sanat Dalı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Genç, bölüm öğrencileri için yapılan hazırlıkları şu şekilde anlattı:  “Öğrencilerimizin halı dokuma, kilim dokuma dersleri için dokuma tezgahı kirkit, makas ve iplerden oluşan bir set, kumaş dokuma dersleri için masaüstü tezgah ve dokuma iplerinden oluşan bir set, doğal boyama dersleri için de mordan, boya, beher ve ipten oluşan set yaptık ve öğrencilerimize ulaştırdık. Böylece öğrencilerimizin uygulamalı eğitimlerini atölye ortamında gibi almasını sağladık.”
 
 

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR