GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da GSF Geleneksel Türk Sanatları Bölümü

Isparta'da GSF Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
TÜRKİYE
769 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

GSF Geleneksel Türk Sanatları Bölümü “Uzaktan Öğretim Setleri” ni Öğrencilerle Buluşturdu

Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş Desenleri Ana Sanat Dalı, hazırladığı “Uzaktan Öğretim Setleri” ni öğrencilerle buluşturdu.
 
 
Öğrencilerimizin Uygulamalı Eğitimlerini Atölye Ortamında Gibi Almasını Sağladık
 
Bölümün uygulamalı derslerine yönelik hazırlanan setleri hazırlayarak öğrencilere ücretsiz olarak ulaştırdıklarını belirten Halı, Kilim Ve Eski Kumaş Desenleri Ana Sanat Dalı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Genç, bölüm öğrencileri için yapılan hazırlıkları şu şekilde anlattı:  “Öğrencilerimizin halı dokuma, kilim dokuma dersleri için dokuma tezgahı kirkit, makas ve iplerden oluşan bir set, kumaş dokuma dersleri için masaüstü tezgah ve dokuma iplerinden oluşan bir set, doğal boyama dersleri için de mordan, boya, beher ve ipten oluşan set yaptık ve öğrencilerimize ulaştırdık. Böylece öğrencilerimizin uygulamalı eğitimlerini atölye ortamında gibi almasını sağladık.”
 
 

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR