GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

“Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı Ülkesel Projesi”

 “Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı Ülkesel Projesi”
TÜRKİYE
2456 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta Merkez ve İlçelerinde yürütülmekte olan “Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı Ülkesel Projesi” nin alt projesi olan “Kıl Keçisinin Halk Elinde Hayvan Islahı Projesi” kapsamında Büyükhacılar Köyü'nde ikamet eden Ali AYAZ’ın işletmesine, İl Müdürümüz Eyüp Adıgüzel, Isparta Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Süleyman Yaşar Köroğlu ve Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Ali Gündüz ziyarette bulunarak,  işletmede yapılan güncelleme ve süt ölçüm çalışmalarını yerinde incelemiş, bilgi alışverişinde bulunmuşlardır.
İlimiz Merkez ve İlçelerinde “Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı Ülkesel Projesi” kapsamında 3 alt proje, farklı yıllarda uygulamaya girmiş olup her bir projede 6.300 hayvanın ıslahı amaçlanarak öncelikle bölge hayvancılığına damızlık gen kaynağı oluşturulması amaçlanmaktadır. Bu kapsamda projeden elde edilen dişi ve erkek materyaller, bölgemiz küçükbaş hayvan yetiştiricilerine nitelikli damızlık temin etmektedir.

Isparta İl Tarım ve Orman MüdürlüğüYorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR