GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Cyber Anadolu Siber Güvenlik Programı Tamamlandı

Cyber Anadolu Siber Güvenlik Programı Tamamlandı
TÜRKİYE
G.Tarihi: 24.02.2020 11:17
90332 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Cyber Anadolu Siber Güvenlik Programı Tamamlandı
​T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı öncülüğünde kurulan Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından düzenlenen Cyber Anadolu kapsamında Şubat 20-23 tarihleri arasında Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezimiz (SİBEM) ev sahipliğinde düzenlendi. Program kapsamında katılımcılara Temel Ağ Güvenliği, Machine Hacking, Siber İstihbarat ve web uygulama güvenliği eğitimleri verildi. Eğitim sonunda siber güvenlik yeteneklerinin gösterildiği CTF yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada ilk dörtte giren katılımcılar Haziranda yapılacak Türkiye finallerinde ilimizi temsil edecekler.
SİBEM Müdürü Dr. Süzen, Cyber Anadolu programı ile ilgili “Cyber Anadolu Siber güvenlik programına Isparta, Antalya ve Konya’dan katılımlar oldu ve 4 gün boyunca siber güvenlik eğitimi verildi. Katılımcılara aldıkları eğitimleri kişisel çıkar gütmeden ve Etik kurallar çerçevesinde uygulamaları gerektiğini belirttik. Emeği geçen eğitmenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

ISUBÜ

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar, ekran, ofis ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, ekran ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar, ekran, ofis ve iç mekan

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR