GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

ROMANYA TELEVİZYONU EĞİRDİR’DE YARIŞMA PROGRAMI ÇEKTİ

ROMANYA TELEVİZYONU EĞİRDİR’DE YARIŞMA PROGRAMI ÇEKTİ
ISPARTA
121 Okunma
0
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI VELİ GÖK’ÜN DESTEKLERİYLE
ROMANYA TELEVİZYONU EĞİRDİR’DE YARIŞMA PROGRAMI ÇEKTİ.

 
Eğirdir tarihiyle, kültürüyle, turizmiyle ülkemizde olduğu gibi dünyada da ilgi odağı olmaya devam ediyor. Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün destekleriyle Romanya Antena 1 Kanalı Eğirdir’de yarışma programı çekti.
Tarihi Eğirdir Dündarbey Medresesi bu kezde Uluslar arası prodüktörlüğünü Belçika’lı Ecchaline firmasının yaptığı, Romanya Antena 1 Kanalında yayınlanacak TV programı ASIA EXPRESS’in çekimlerine ev sahipliği yaptı.
Programda 8 çift ülkemize gelerek beş hafta boyunca pek çok şehri ve önemli turizm merkezlerini ziyaret ediyor. Katılımcılar gezdikleri ülkedeki rota esnasında, gittikleri ülkelerin yemek kültürünü, tarihi yada alışkanlıklarıyla ilgili bazı oyunlar ve yarışmalara katılarak izleyicinin dikkat ve ilgisinin sürekliliğini artırıyorlar. Konuk sever ailelerin yanında konaklayan katılımcılar yerel halkın yardımıyla kendilerine verilen görevleri tamamlıyorlar. Bu programın 4. etap başlangıç çekimleri de Eğirdir Dündarbey Medresesinde gerçekleştiriliyor. Isparta’dan ayrılan ekipler teker teker Eğirdir’e ulaşarak Medrese’de kendilerini bekleyen hat sanatçısından bu sanatın inceliklerini öğrenecekleri bir yarışmaya katılıyorlar. Daha sonra başarılı bir şekilde kaliğrofi çalışmasını tamamlayan her ekip bir sonraki konuma ulaşmaya hak kazanarak Eğirdir’den ayrılıyorlar.
Çekimler 8 Haziran 2021 günü saat 9.15’de başlayarak 12.30’da sona erdi. Bu arada yarışmacılara Eğirdir’imizin elması ikram ve hediye edilerek. Ülke ve Bölge tanıtımına büyük katkı sağlayarak bu çekimler Eğirdir Belediyesi tarafından projeye uygun çalışma koşulları hazırlandı.
(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)
 
c1-2c2c3c5c4-1c6c7

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR