GÜCÜ ETKİSİNDE
isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZ

Rektör Çarıkçı’nın “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü” Mesajı

Rektör Çarıkçı’nın “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü” Mesajı
ISPARTA
146 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARI
Rektör Çarıkçı’nın “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü” Mesajı
Demokrasi tarihimize altın harflerle kazıdığımız, birliğin gücü ve destansı mücadelenin sembolü olan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" nün beşinci yıl dönümünü anmanın onurunu yaşıyoruz. Bu vesileyle, Türk demokrasisine, millet iradesine, özgürlüğüne, birlik ve beraberliğimize kasteden hainleri ve onların işbirlikçilerini bir kez daha lanetliyoruz.
Milletimiz geleneğindeki bölünmezlik ruhu, vatan aşkı, bağımsız ve hür topraklar için gösterdiği eşsiz kahramanlıklarla ünlüdür. İşte bu derin şuurun bir tezahürü olarak, 15 Temmuz 2016 gecesi de ülkenin bölünmez bütünlüğü ve istikbali için Milletimize ilham veren İstiklal Marşımızın “siper et gövdeni dursun bu hayasızca akın” dizelerinin izinde sokaklara dökülmüş, göğsünü hain darbecilere siper etmiş ve ‘tanklardan büyük yüreğim var’ diyerek gelecek kuşaklara eşsiz bir örnek bırakmıştır. Bize düşen görev de aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi asla unutmamak ve unutturmamaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nün beşinci yıldönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, en derin saygılarımı sunuyorum.
Prof. Dr. İlker Hüseyin ÇARIKÇI
Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-gozleme-borek-kuyrugu-sulu-organizasyon-siparis-telefon
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-oto-ekspertiz-sanziman-tamiri-yedek-parca
isparta-perde
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR