GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Partikül Filtresi Temizliği ve Revizyon işlemleri için Egzozcu Murat

Isparta'da Partikül Filtresi Temizliği ve Revizyon işlemleri için Egzozcu Murat
ISPARTA
G.Tarihi: 23.11.2020 20:49
1081 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA'DA PARTİKÜL FİLTESİ TEMİZLİĞİ İÇİN ADRES EGZOZCU MURAT
''Partikül arızasında en ekonomik çözüm. Aracınızın DPF arızasını garantili olarak çözümlüyoruz. DPF tıkanmasından ömür boyu kurtul.'' ''Partikül filtresini sökmeden temizliğini yapıyoruz''

Dizel Partikül Filtresi (DPF), Motor egzoz gazlarından çıkan partikülleri toplamak için tasarlanmış filtrasyon sistemidir.
Dizel bir aracınız varsa, genellikle bir dizel partikül filtresi vardır, bunun ne olduğunu veya nasıl korunacağını tam olarak bilemeyebilirsiniz.
     Dizel Partikül Filtreleri, yaklaşık olarak 20 yıldır dizel yakıtlı araçlara monte edilmiştir, ancak bakımı yapılmazsa aracınız için ciddi sonuçlar doğabilir.

Partikül Temizleme, Partikül Filtre Revizyon işlemleri Isparta'da TÜVTÜRK onaylı  yazılım, ücretsiz arıza tespiti ve araç yakıt tasarrufu ile öne çıkan Egzozcu Murat'ta yapılmaktadır.

Vize öncesi aracınızın egzoz kontolleri,Katalizatör tamiri, Partikül temizliği,ChipTunning işlemleri için Egzozcu Murat, Isparta'da tüm sürücülerin yanında.

Dizel Partikül Filtre arızanız için, garantili sonuca ulaşmak ve ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

 INFINITE Performance Isparta Bayisi 
Adres:
Yeni sanayi sitesi 8. Blok No: 14
Telefon: 0546 540 22 19 - 0536 415 99 28
Web:www.egsozcumurat.com

 


Dizel Partikül Filtresinin dolup dolmadığını nasıl anlarım?
     DPF kurumla tıkanırsa veya sistemde bir arıza oluşursa "sensör arızası gibi", genellikle aşağıda görüldüğü gibi gösterge panelinde bu iki ışığı yakar ancak unutulmamalıdır ki 1. ışık tek başına yanıyorsa arızanın DPF'den olmama ihtimali de bulunmaktadır. Ancak her halukarda 2. ışık yanıyorsa DPF'niz dolmuş veya DPF ile ilgili sensör arızanız var demektir.

1. IŞIK 

image
    2. IŞIK 

image

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA EKBAPI SİPARİŞISPARTA kozmetikISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR