GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da hırsızlık olayı...7 ayrı suçtan aranıyordu yakalandı

Isparta'da hırsızlık olayı...7 ayrı suçtan aranıyordu yakalandı
ISPARTA
885 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BÜLTENİ
Isparta İl Jandarma Komutanlığı Şarkikaraağaç İlçesi Köprü köyünde: 30 Ekim 2020 tarihinde Y.G. isimli şahsa ait (17) adet koyun ahırındançalınmıştır.Jandarmanın Dedektifleri olan Suç Araştırına Timi (JASAT),İstihbarat timi veŞarkikaraağaç İlçeJ.K.lığı asayiş timleri ile birlikle koordineli olarak yapılan çalışmalar neticesinde: hayvanların 03 Kasım 2020 tarihinde kulak küpeleri sökülmüş olarak Göksöğüt köyü merasında bulunarak hayvanlar sahibine teslim edilmiştir.
Olayın şüphelisi olarak tespit edilen ve (7) ayrı suçtan aranan firari H.A. isimli şahıs. 23 Kasım 2020 tarihinde JASAT taralından: icra edilen lakip ve operasyon sonucunda Afyonkarahisar ilinde saklanmış olduğu apartta yakalanarak gözallınaalınmıştır.
 
Halkın emniyet ve asayişinin sağlanmasınayönelik çalışmalara aralıksızolarakdevam edilmektedir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA EKBAPI SİPARİŞISPARTA kozmetikISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR