isparta-oto-ekspertiz
DİRENÇLİ KENTLEŞME ÇALIŞMALARINA BAŞKANIMIZ ÇOK ÖNEMLİ KATKI SUNUYOR
ISPARTA 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIisparta-oto-ekspertiz-raporuISPARTA-TENTE-BRANDA
DİRENÇLİ KENTLEŞME ÇALIŞMALARINA BAŞKANIMIZ ÇOK ÖNEMLİ KATKI SUNUYOR
Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Jeoloji Mühendisleri Odası Isparta İl Temsilcisi Sami Yalçınkaya ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Yalçınkaya, dirençli bir kentleşmenin temelini oluşturan zemin odaklı yapılaşma sürecine verdiği desteklerden dolayı Başkan Başdeğirmen’e teşekkür plaketi verdi.
Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen’in 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yıldönümünde ziyaret ettiği yerlerden birisi de Jeoloji Mühendisleri Odası Isparta İl Temsilciliği oldu. Jeoloji Mühendisleri Odası Isparta İl Temsilcisi Sami Yalçınkaya ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Başdeğirmen’e AK Parti SKM Başkanı Fatih Tola da eşlik etti.
Jeoloji Mühendisleri Odası Isparta İl Temsilcisi Sami Yalçınkaya, Başkan Başdeğirmen’in, 6 Şubat depreminin yıldönümünde kendilerini ziyaret etmesinin önemli olduğuna değindi. Jeoloji Mühendisleri Odası’nın Isparta Belediyesi ile iyi ilişkiler içerisinde olmasında Başkan Başdeğirmen’in önemli bir yeri olduğunu kaydeden Yalçınkaya, “Uzun zamandır Isparta’da oda olarak belli bir faaliyetimiz var. Dirençli kentleşme konusunda belediyemizle neler yapılabilir üzerine belli çalışmaları yürütüyoruz. Son depremden bir yıl geçti. Geçen sürede alt çalıştaylar ve birtakım çalışmalar yapıldı. Belediyede İmar Müdürlüğümüzde oluşturulan bir ekiple de değerli çalışmalar yapılıyor. Yapılan çalışmalarda uzun vadede Isparta’da rezerv alan ilan edilmesi, rahat uyuyabileceğimiz evlerimizi nereye yapabiliriz düşüncelerini tasarımlayan, mevcutların da bir dönüşüm içerisinde ele alınmasını sağlayacak bir çalışma. Çok emek isteyen, riski olan fakat sonuçları Isparta’mız çok fayda getirecek bir çalışma olacak. Isparta’mızda ekonomik hammaddesi olan bir ponzanın üzerinde bir yerleşim yerimiz var. O yerleşim yerinin düzgün yapılabilmesi adına bir çalışma yapılması gerekiyordu. Bunun da belediyemiz önünü açarak çalışmaların yapılması sürdürülecek. Bu çok önemli. Tüm Isparta’nın genelinde normal ova düzleminde hep sorun olan sürdürülebilir tarım arazilerinin, yeraltı suyu potansiyelinin kirlenmemesi adına yeni yerleşim alanlarının bulunması, kentimizin ileriye yönelik nelere doğru gidebileceğinin belirlenmesi açısından zemin etütlerinin daha detaylı yapılması, makro, mikro planlarının ortaya konması, daha önemlisi bunların kentsel dönüşüm parçası halinde birlikte götürülmesi adına bir çalışma yapılmasına belediye başkanımız önayak oluyor. Bu konuda odamız adına size çok teşekkür ediyoruz. Bu konuda sizin de çok önemli katkılar koyduğunuzu gördük” dedi.

Bir 2 kişi ve yazı görseli olabilir

Bir 9 kişi ve masa görseli olabilir

Bir 4 kişi görseli olabilir

Bir 10 kişi ve yazı görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-askeri-malzeme-urunler-bot-outdoor-giyim

isparta-in-giyim-ürünleri-magazasi

gozde-balik-isparta-balik-siparis-telefon

isparta-detayli-oto-yikama

turker-kapinda

isparta-ambalaj-kullan-at-malzemeleri

isparta-cam-balkon-albert-genau-ucuz-kampanyaifiyatlari

isparta-KONTEYNER-PRAFABRİK-EV-KONUT-UCUZ-KAMPANYA-DAVRAZ

isparta-temizlik-sirketi-telefon

isparta-aktar-baharat-bitkisel-yaglari

isparta-protez-peruk-perma-anatomik-sac-kesimi-boyama

isparta-pastane-yas-pasta-siparis

isparta-laptop-tablet-tamiri

isparta-samziman-tamiri-MMT-vites-toyota-servisi

isparta-sarkuteri-peynir-zeytin-urunleri

ISPARTA uygun avm

isparta-sarkuteri-yoresel-urunler-cig-sut-et

isparta-gunes-elektrik-paneli

isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri

isparta-oto-muzik-sistemleri

ısparta gül lokumu

ısparta cam balkon

ısparta duşakabin

ISPARTA bilgisayar tamiri

ISPARTA CAM BALKON

ISPARTA uygun avm

ısparta kasap

ISPARTA sineklik

ISPARTA BOYA MALZEMELERİ

süpürge toz torbası

Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR