GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Ücretsiz Özel Yetenek Kursları başladı

Isparta'da Ücretsiz Özel Yetenek Kursları başladı
TÜRKİYE
2877 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Ücretsiz Özel Yetenek Kursları başladı
Isparta Gençlik Spor İl Müdürlüğü özel yetenek sınavlarına girecek gençlere umut oluyor. İl Müdürlüğü tarafından kayıtları devam eden ücretsiz kurslar Atatürk Stadyumunda başladı.

KAYIT VE DETAYLAR 

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere yönelik önemli bir çalışma daha imza atıyor. 
Spora ve eğitime verdiği desteği Pandemi sürecinde de sürdüren Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO), Polis Özel Harekât (PÖH), Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) ve Askeri Okullarına hazırlanan gençlere ücretsiz hazırlanabilme olanağı sağlıyor. 

KURSLAR ATATÜRK STADYUMUNDA BAŞLADI
İl Müdürlüğü antrenörler nezaretinde Ücretsiz Özel Yetenek Kursları Atatürk Stadyumunda başladı. Kurs programı kapsamında kursiyerlere tempolu koşu, açma-germe hareketleri, arttırma koşulları, şınav ve mekik egzersizleri yaptırılıyor. Kurs programı diril ve koordinasyon çalışmaları ile kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları ve son olarak parkur çalışmalarıyla devam edecek. 
Kursları yakından takip eden Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, "Geleceğimiz olan, gençlerimizin mesleki hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak amacıyla bu kursları düzenliyoruz. Spora gönül veren ve bu sınavlara hazırlanan gençlerimiz, ücretsiz kurslarımıza yoğun ilgi gösteriyor bu da bizi mutlu ediyor. Geleceğimize yaptığımız yatırımları artırarak devam ettireceğiz. Kurs başvurularımız devam ediyor. Sınavlara girecek tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR
Haftada 3 gün (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) şeklinde planlanan kurslar için kayıtlar devam ediyor. Kayıt yaptırmak isteyen adaylar kayıt formu ve gereken evraklar ile bizzat İl Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Birimine başvurmaları yeterli olacak.
Kayıt Formu için TIKLAYINIZ...
Kayıt İçin Gereken Evraklar: Sağlık Raporu, Kimlik Fotokopisi
 
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA EKBAPI SİPARİŞISPARTA kozmetikISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR