GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Eğirdir'de Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor

Eğirdir'de Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları
Eğirdir'de Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor
Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün talimatları ile Eğirdir’de park ve bahçeler kışında güzelleşiyor. Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçelerde kış çiçeklerinin dikimine başladı. Eğirdir'in yol refüjleri, parkları ve bahçeleri yeni kış çiçekleriyle süslenmeye başlandı. Şehri güzelleştiren çiçek ve süs bitkileri Eğirdir Belediyesi ekiplerince park ve bahçelere dikiliyor.
Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler Birimi yaz ve kış çalışmalarıyla halkın takdirini topluyor. Eğirdir’li vatandaşlar Eğirdir Belediyesi Park ve Bahçeler Biriminin çalışmalarından çok memnun olduklarını ifade ediyorlar. 
(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU) 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR