GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Eğirdir'de Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor

Eğirdir'de Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor
TÜRKİYE
1501 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Eğirdir'de Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor
Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün talimatları ile Eğirdir’de park ve bahçeler kışında güzelleşiyor. Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçelerde kış çiçeklerinin dikimine başladı. Eğirdir'in yol refüjleri, parkları ve bahçeleri yeni kış çiçekleriyle süslenmeye başlandı. Şehri güzelleştiren çiçek ve süs bitkileri Eğirdir Belediyesi ekiplerince park ve bahçelere dikiliyor.
Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler Birimi yaz ve kış çalışmalarıyla halkın takdirini topluyor. Eğirdir’li vatandaşlar Eğirdir Belediyesi Park ve Bahçeler Biriminin çalışmalarından çok memnun olduklarını ifade ediyorlar. 
(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU) 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR