GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Uzman isimden flaş gümüş ve altın açıklaması: 2021’de 'keşke' diyeceksiniz...

Uzman isimden flaş gümüş ve altın açıklaması: 2021’de 'keşke' diyeceksiniz...
ISPARTA
995 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları

Türkiye ve dünyada altın ve gümüşte hareketli günler yaşanırken, 2021'de altın ve gümüş piyasasının nasıl olacağı en çok merak edilen konular arasında. Piyasa uzmanı İslam Memiş altın ve gümüş konusunda son dakika uyarısı geldi. Memiş, 'Keşke zamanında bende alsaydım' diyeceklerin çoğunlukta olacağını belirtti. İşte detaylar...

Gümüş şu sıralar 6,29 TL'den alıcı buluyor. Piyasa uzmanı İslam Memiş de yatırımcılar için dikkat çeken önerilerde bulundu. 2021 yılında gümüşte fiyatın yükseleceğini söyleyen Memiş, 'Keşke zamanında bende alsaydım' diyeceklerin çoğunlukta olacağını belirtti.

image
 
Piyasa uzmanı "Çevrenizde bireysel emeklilik yaptırmış arkadaşlarınıza uzun vade için altın ve gümüş fonlarını işaret edin." ifadelerini kullandı.
İslam Memiş şu değerlendirmelerde bulundu:
 
Gümüş, 2021’de 40 $ yukarı yönlü kırdığında herkes “ KEŞKE ZAMANINDA BEN DE ALSAYDIM “ diyecek. 2020’de gümüşünü satmayan 2021’de “ İYİ Kİ “ diyecek. 2020 yılının son haftasını, 2021’de “son fırsattı” diye yorumlayacağım.
2021’de yapay yağmur yağdırmak için yağmur bombası yapımında (gümüş iyodür) kullanmak zorunda kalacaklar. Güneş enerjisi için gümüş kullanılmak zorunda kalacaklar. Kuraklık, enerji ve hastalığın karşılığı GÜMÜŞ’tür. 

altın, gümüşaltın, gümüş
 
2021'DE HEPSİ PEŞİNE DÜŞECEK
Rafine ve katılım bankalarını fiziki gümüş temin konusunda ikna etmek için çok çaba sarfettim. Rabbim, şahittir. 2021’de hepsi gümüşlerinizin peşine düşecekler, ölmeyen görecek. Ben bugünleri unutmayacam, siz de unutmayın. Nefsinize yenilip lütfen kaptırmayın.

gümüş ne kadar?gümüş ne kadar?
UZUN VADE İÇİN ALTIN VE GÜMÜŞ FONLARINI İŞARET EDİN
Çevrenizde bireysel emeklilik yaptırmış arkadaşlarınıza uzun vade için altın ve gümüş fonlarını işaret edin. Sizin göreviniz dostunuzu uyarmak, tercih onundur.

ALTIN NE KADAR?

Hafta sonu kapalı olan piyasalarda en son gram altın fiyatı 458 TL civarında işlem görürken cumhuriyet altını ise 3 bin TL civarında işlem gördü. İşte altın fiyatları canlı ve güncel rakamlar.
CUMHURİYET ALTINI
ALIŞ: 3.024,00
SATIŞ: 3.070,00
YARIM ALTIN
ALIŞ: 1.485,20
SATIŞ: 1.498,60
TAM ALTIN

ALIŞ: 2.926,34
SATIŞ: 2.984,17
ÇEYREK ALTIN

ALIŞ: 742,60
SATIŞ: 750,00
GRAM ALTIN

ALIŞ: 458,29
SATIŞ: 458,59
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA EKBAPI SİPARİŞISPARTA kozmetikISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR