GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

​MİRYOKEFALON ZAFERİ 844. YIL DÖNÜMÜ

​MİRYOKEFALON ZAFERİ 844. YIL DÖNÜMÜ
ISPARTA
450 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
MİRYOKEFALON ZAFERİ 844. YIL DÖNÜMÜ
Miryokefalon Zaferi 844. Yıl Dönümününde bu yıl pandemi nedeni ile kutlama programları yapılmayacaktır.Bizim için önemli olan Gelendost'umuzda kazanılmış zaferin tescil çalışmalarında katettiğimiz yol.Kısa süre önce Gelendost'ta Miryokefalon Türklerin Şafağı film fragman çekimlerini tamamladık ve Cumhurbaşkanlığı onayı ile Filmin tamamını çekerek şanlı tarihimizi tüm dünyaya duyuracağız.
Ayrıca Miryokefalon adını duyurmak adına Isparta Belediye Meclisi kararı ile Migros kavşağının adı değiştirilerek Miryokefalon kavşağı olarak ve Hüyük tepesi mesirelik alanın adı da Gelendost Belediye meclisi kararı ile Miryokefalon spor tesisleri ve mesirelik alan olarak değiştirildi.
Bu vesile ile bu topraklar için can vermiş Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Glendost Blediye Başkanı
Mehmet Sezgin
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR