GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISPARTA İŞKUR'DAN DUYURU...

ISPARTA İŞKUR'DAN DUYURU...
ISPARTA
G.Tarihi: 16.09.2020 11:56
1107 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
                    ISPARTA    DUYURU METNİ
    
           İl Müdürlüğümüz ile Isparta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğinde; Toplum Yararına Program kapsamında, 7 kişilik 6 ay süreli,  01 Ekim 2020 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Isparta Merkezde çalıştırılmak üzere Çevre Temizliği konulu program düzenlenecektir.
 
Programa başvuru yapmak isteyen kişilerin,  Covid-19 salgını nedeniyle İl Müdürlüğümüze gelmeden,  15 Eylül 2020 – 19 Eylül 2020 tarihleri arasında,  www.iskur.gov.tr e-şube veya ALO-170 iletişim hattı üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.
 
 
PORTAL NO
 MÜLAKAT TARİH VE SAATİMÜLAKATIN YAPILACAĞI YERBAŞVURABİLECEK YERLER
 
 
294448
23 Eylül 2020
Saat: 10:00
Isparta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Binası Konferans SalonuIsparta Merkez ve Merkeze bağlı belde ve köylerinde ikamet edenler
 
TOPLUM YARARINA PROGRAM KATILIM ŞARTLARI
 
  1. Kuruma kayıtlı işsiz olmak; TYP’ye başvurduğu tarihte kişinin Kuruma kayıtlı olmasını ve SGK sistemi üzerinden yapılacak sorgulamasında, başvuru tarihinden önceki son bir aylık sürede 5510 sayılı Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (c) bentleri kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumuna bildirilmemiş olmaları ve isteğe bağlı sigortalılık hariç 5510 sayılı Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi kapsamında sigortalı olmamalarını ifade eder. (5510 sayılı Kanunun 4. Maddesinde b fıkrasının 4. bendindeki tarımsal faaliyette bulunanlar ile aynı Kanundaki EK-5 tarım veya orman işlerinde hizmet akdiyle süreksiz olarak çalışanların sigortalılığı kapsamında olan kişilerin, SGK girişi yapıldığında sigortaları SGK tarafından kesildiğinden TYP’ye başvuru yapmalarında ve programa katılmalarında herhangi bir engel bulunmamaktadır.) Kuruma kayıtlı olduğu hâlde TYP düzenlenen alanda ve konuda çalışma izni belgesi olmayan yabancılar ile iş akdi askıda olan mevsimlik işçiler TYP’ye katılamazlar.
 
  1. 18 yaşını tamamlamış olmak; TYP’ye başvurduğu tarihte kişinin 18 yaşını tamamlayarak 19 yaşından gün almış olmasını ifade eder.
 
  1.  Emekli ve malul aylığı almamak; TYP’ye başvurduğu tarihte kişinin SGK sistemi üzerinden yapılacak sorgulamasında emekli ve malul aylığı almamasını ifade eder. İş göremezlik ödeneği alanlar TYP’ye katılabilir.
 
  1. Öğrenci olmamak (açık lise, açık öğretim öğrencileri hariç); TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla kişinin açık öğretim dışında herhangi bir resmi ya da özel eğitim kurumunda öğrenci olmamasını ifade eder. Uzaktan eğitim alanlar TYP’ye katılamaz.
 
                  Kamuoyuna önemle duyurur.
 
   
                                    
ISPARTA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

KUR-Bas-n-B-lteni
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR