GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

KONTEYNER VE PREFABRİK EV TERCİHİ ISPARTA'DA ARTIYOR!

KONTEYNER VE PREFABRİK EV TERCİHİ ISPARTA'DA ARTIYOR!
ISPARTA
G.Tarihi: 20.10.2020 00:00
1838 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
KONTEYNER VE PREFABRİK EV TERCİHİ ISPARTA'DA ARTIYOR

Şehrin kalabalık ve bunalımlı havasından,virüslerden kaçan veya doğal atmosferde yaşamayı seven vatandaşlar çözümü konteynır veya prefabrik ev yapmakta buluyor.

Covid-19 salgını sonrası büyükşehirlerdeki bulaşı sayısındaki artış nedeniyle kırsala başlayan göç Isparta'da da yaşanıyor. Çoğu vatandaş köyden veya kırsal bölgelerde yaşamak için arazi satın alıyor  Isparta'nın havası ve iklimi nedeniyle konteynır ve prefabrik evlerde yaşamayı tercih ediyor.

Davraz Prefabrik yetkilisi Mimar Nihal Yıldırım prefabrik ve konteynır yaptıranların önceki yıllara göre bu sene 2-3 kat daha arttığını söyledi. Ayrıca Yıldırım açıklamasında; 'Şehir yaşamından kaçan ve doğa ile iç içe yaşamı tercih eden vatandaşlar hem virüs salgınından uzak durduklarını hem de sağlıklı bir yaşam sürdürdüklerini belirtiyor. Bazı müşterilerimiz ise Hep kırsalda yaşama hayalimiz vardı. Pandemi de bize bu konuda bir fırsat oldu diyor.” ifadelerine yer verdi.

Davraz Prefabrik Isparta ve çevre illere 2- 3  gün içerisinde  depreme dayanıklı ,ısı ve ses yalıtımlı,yaz ve kış şartlarına uygun  olarak  pratik, ekonomik,.estetik  prefabrik evler üretiyor.

Adres:Sanayi mahallesi 105. cadde No:20 (Şehir Hastanesi üst yolu,Karayolları Binası yolu üzeri) ISPARTA
Telefon: 0506 167 38 52
 


Whats-App-Image-2020-10-19-at-22-04-02
 
3-Copy

4-Copy

5-Copy

6-Copy

7-Copy

8-Copy

1-Copy

2-Copy

Whats-App-Image-2020-10-19-at-16-47-44-Copy

Whats-App-Image-2020-10-19-at-21-57-54
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR