GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta'da yağmur suyu hat çalışmalarını ve asfaltlama çalışmaları sürüyor

Isparta'da yağmur suyu hat çalışmalarını ve asfaltlama çalışmaları sürüyor
ISPARTA
64 Okunma
0
Yağmur suyu hat bağlantısı yapıldı, yol asfaltlanarak hizmete sunuldu Isparta Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünce Çünür Mahallesi 250 ve 274 Caddede yapılan yağmur suyu altyapı çalışmalarının ardından yol Fen İşleri Müdürlüğünce asfaltlanarak vatandaşların kullanımına sunuldu. Isparta Belediyesi şehirde eksiklikleri bulunan yağmur suyu hat çalışmalarını ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Çünür Mahallesi pazaryeri önünde bulunan 250 ve 274 Caddedeki yağmur suyu altyapı bağlantıları yapılarak, batı Çünür bölgesinden gelen suların Lagus Deresine deşarjı sağlandı. Altyapı çalışmalarının ardından Fen İşleri Müdürlüğünce bölgede asfalt çalışmaları gerçekleştirildi. 250 ve 274 cadde de yağmur suyu altyapılarının bulunmadığını ve yapılan çalışmayla bunun çözüme ulaştırıldığını söyleyen Çünür Mahallesi Muhtarı Hasan Derebek, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Muhtar Derebek, yağmur suyu hattının Çünür’ün batı kesimiyle bağlantısının da sağlandığını aktararak, “DSİ’mizin daha önce yapmış olduğu büyük kanala bağlantısı yapıldı ve Lagus deresine deşarjı gerçekleştirildi. Şimdi de asfalt çalışmaları yapılarak mağduriyetimiz giderildi. Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’e bizlere göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı şahsım ve mahalle sakinlerim adına teşekkür ederim” dedi.

ISPARTA BELEDİYESİ


09-06-2021-cunur-asfalt-209-06-2021-cunur-asfalt-1
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR