GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da üst düzey kontrollü sosyal hayat denetimleri

Isparta'da üst düzey kontrollü sosyal hayat denetimleri
ISPARTA
734 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
MASKE + MESAFE + TEMİZLİK  kuralları başta olmak üzere İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan tüm önlemlere yönelik kontrollü sosyal hayat denetimlerine aralıksız devam ediliyor.
Son olarak İl Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Asayiş Şubeleri ekiplerince halk otobüslerinde bir dizi denetim gerçekleştirildi. Denetimlerde araç şoförlerine belge kontrolü yapılırken asayiş ekipleri de otobüs yolcularına T.C. kimlik numarası sorgulaması yaptı. Sorgulamada vatandaşların izolasyona tabi olup olmadıkları kontrol edildi. Yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.
Ekipler vatandaşlardan #MASKE + #MESAFE + #TEMİZLİK kurallarına uyulmalarını istedi.
Vali Ömer Seymenoğlu koordinasyonunda Vali Yardımcıları, Kaymakamlar,  Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Belediye Yetkilileri, Meslek Oda Başkanları ve Kamu Çalışanlarından oluşturulan ekipler Isparta il merkezinde ve ilçelerde habersiz denetimler gerçekleştirilmeye devam ediyor.
Kontrollü sosyal hayatın her adımının titizlikle incelendiği denetimlerde iş yerleri, yeme içme yerleri, pazar yerleri, alış veriş yerleri, toplu ulaşım araçları ve ticari taksilerde iş yeri sahiplerinden, şoförlerden, çalışanlardan ve vatandaşlardan MASKE + MESAFE + TEMİZLİK  kurallarından kesinlikle taviz verilmemesi isteniyor.
DİKKAT
Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de salgın tehlikesinin henüz geçmediğini,
İlimizde pandemi başlangıcındaki aylara göre şu anda daha yüksek vaka sayılarının olduğunu,
Buna bağlı olarak can kayıplarının da arttığını,
LÜTFEN UNUYMAYINIZ
Unutmamalıyız ki alınan tüm tedbirlerin ne kadar süreceğini, bizlerin tedbirlere uymadaki ısrarı belirleyecektir.

ISPARTA VALİLİĞİ

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR