GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da meşe kömüründe pişen tavuk lezzetleri Bi Tavuk hizmete açıldı

Bi Tavuk lezzetli bir mutluluk...!

Isparta'da meşe kömüründe pişen tavuk lezzetleri Bi Tavuk hizmete açıldı
ISPARTA
G.Tarihi: 02.03.2021 00:58
0
Isparta Düğün Salonları
Bİ TAVUK ISPARTA AÇILDI
Mangalda ve meşe kömürü ateşinde pişirilmiş tavuk etinin tadı bir başkadır.Isparta'da Bi Tavuk bu lezzeti sizlere fazlasıyla sunuyor.

Mükemmel lezzeti yakalamak için tavukları özel sosuyla  kömür ateşinde pişiren Bi Tavuk Isparta 1 Mart 2021 tarihi itibariye hizmete başladı.. Bu lezzeti tatmanız için sizi de Bi Tavuk Isparta şubesine davet ediyoruz.Isparta'da meşe kömüründe pişen nar gibi kızarmış tavuk döner, tavuk pirzola, tavuk kelebek, tavuk but, tavuk kanat, tavuk çevirme lezzeti sadece Bi Tavuk'ta...

İşltemeden vatandaşlar şimdilik Gel-Al ve Alo Getir sipariş hizmletlerinden faydalanabiliyor.Bi Tavuk'ta isteyene Kilo ile porsiyon ve dürüm şeklinde menüler servis ediliyor.
''Bi Tavuk, lezzetli bir mutluluk...!''
''Bi Tavuk , tavuk etini meşe kömürü ateşinde pişirip sunduk...!''


Adres: Pirimehmet mahallesi Cumhuriyet caddesi 1756 sokak ( Kültür sineması arkası Şibar Türkcell iletişim yanı) 
Alo Getir Telefon numaraları: 0246 223 66 66
WhatsApp: 0541 150 32 32
Mobil sms: 0541 151 32 32


türker kapında
 
1

2

3

4

5

6
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR