GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da jandarma internet üzerinden trafik eğitimine başladı

Isparta'da jandarma internet üzerinden trafik eğitimine başladı
ISPARTA
G.Tarihi: 29.12.2020 16:56
836 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları

İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN DUYURUSU

Dünyada \e ülkemizde yaşanan pandemi nedeniyle sorumluluk bölgemizde bulunan okullarda uzaktan eğitim sistemine geçilmesi nedeni ile öğrencilere yönelik trafik eğitimlerinin de. Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve Zoonı uygulamaları üzerinden Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordine edilerek trafik güvenliği eğitimi verilmesine başlanılmıştır.

Bu kapsamda düzenlenen eğitimlerde: trallk kuralları, işaret levhalarının tanıtımı, yaya geçidi, okul sen islerinde ve araçlarda hareket tarzı, emniyet kemerinin kullanılmasının önemi ile bisiklete binme kuralları hakkında öğrencilere bilgi verilmiştir.

2021 vılı eğitim öğretim dönemi süresince Isparta İl J.K.lığı sorumluluk sahasında bulunan İlköğretim Okulu öğrencilerine Jandarma Trafik Timleri tarafından. Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve Zoom uygulamaları üzerinden trafik eğitimi verilmesine devam edilecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
imageimageimageimage
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR