GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Dar Gelirli Ailelerin Ödemeleri Evlerinde Yapılıyor

Isparta’da 5 gün içerisinde 2216 kişiye 1.000’er TL ödeme yapılacak.Uygulama tüm ilçe ve köylerde de geçerli olacak.

Isparta'da Dar Gelirli Ailelerin Ödemeleri Evlerinde Yapılıyor
ISPARTA
457 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
**Dar Gelirli Ailelerin Ödemeleri Evlerinde Yapılmaya Başladı**

Dünyayı etkisi alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ülkemizde de önlemler alınmaya devam ediyor. Salgının vatandaşlarımız üzerindeki sosyo-ekonomik yükünü hafifletmek için Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla hayata geçirilen Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında ihtiyaç sahibi hanelere 1.000 TL ödenmeye başlandı.

Hak sahibi vatandaşların PTT şubelerinde yoğunluk yaratmaması adına Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ile Ulaştırma Altyapı Bakanlığı’nın ortak çalışmasıyla ödemelerin elden yapılması kararı alındı.

Vali Ömer Seymenoğlu başkanlığında toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu da 1.000 TL’lik ödemelerin Isparta’da PTT dağıtıcıları, Bekçiler ve Kolluk Birimi mutemetleri tarafından yapılmasına karar verdi. Bu kararın ardından bugün PTT Başmüdürlüğü’nden ödemeleri alan görevliler vatandaşların ikametlerine giderek ödemeleri elden yapmaya başladı.

Görevliler vatandaşların kimlik bilgilerini kontrol ettikten sonra, dışarı çıkmamaları ve herhangi bir ihtiyaçları olduğunda 112’ye ulaşmaları konusunda bilgilendirmede bulunarak ödemeleri teslim ettiler. Vatandaşlar ise uygulamadan duydukları memnuniyeti belirterek görevlilere teşekkür etti.

Isparta’da 5 gün içerisinde 2216 kişiye 1.000’er TL ödeme yapılacak.Uygulama tüm ilçe ve köylerde de geçerli olacak.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, araba, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: araba ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve telefon

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR