GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Isparta'da buralarda randevusuz işlem yapılmayacak!

Isparta'da buralarda randevusuz işlem yapılmayacak!
ISPARTA
1125 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Isparta İl, İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerinde korona virüs tedbirleri kapsamında randevusuz işlem yapılmayacağı belirtildi.
 
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan Koronovirüs vakaların nedeniyle devlet nezdinden tedbirler alınmaya devam ediliyor. Bu doğrultuda, İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerini ilgilendiren bir yazı gönderildiği bildirildi.

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE ANCAK
RANDEVU ALINARAK GİDİLEBİLECEK
Konu ile ilgili olarak edinilen bilgilere göre, söz konusu yazıda, Korona virüs salgını nedeniyle İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlükleri ile İlçe Nüfus Müdürlüklerinde tedbirler alındığı kaydedildi. Açıklamada, “Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünce randevu sisteminde yapılan düzenleme ile biyometrik veri alınan T.C. kimlik kartı, pasaport ve sürücü belgesi başvurularında randevulu işlem süresi 8 dakikadan 30 dakikaya çıkarılarak nüfus müdürlüklerinin işlem sayısı asgari düzeye indirilmiştir.

ALO 199’DAN RANDEVU ALIN…
Bu kapsamda zorunlu ve acil haller dışında T.C. kimlik kartı, pasaport ve sürücü belgesi başvuruları randevusuz olarak alınmayacaktır. Vatandaşlarımız randevularını ALO 199 Çağrı Merkezi veya randevu.nvi.gov.tr adresinden alabilirler. Korona virüsü ile etkin mücadele sağlanabilmesi, halkımızın ve personelimizin sağlığının korunabilmesi amacıyla vatandaşlarımızın uyarılara hassasiyet göstermeleri önemle rica olunur” ifadelerine yer verildi.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR