GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun DKMP 6.Bölge Burdur Bölge Müdürlüğü Ziyareti

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun DKMP 6.Bölge Burdur Bölge Müdürlüğü Ziyareti
ISPARTA
G.Tarihi: 13.03.2019 09:23
541 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta Valisi Sn. Ömer Seymenoğlu’nun DKMP 6.Bölge Burdur Bölge Müdürlüğü Ziyareti


Isparta Valisi  Ömer Seymenoğlu  DKMP 6.Bölge Burdur Bölge Müdürü Rıza Kamil ile görüştüğü Bölge Müdürlüğü ziyaretinde, DKMP 6.Bölge Burdur Bölge Müdür Yardımcısı Orhan Ceylan da hazır bulundular.

Sn. Valimizin ziyaretinde bölgemizde daha iyi ve etkin hizmet için kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekilerek Bölge Müdürümüz Rıza KAMİL tarafından Isparta ilindeki korunan alanlarla ilgili bilgi verildikten sonra 2019 yılı yatırımları ile ilgili görüşüldü.


Bölge Müdürü Rıza Kamil nazik ziyaretleri sebebiyle Isparta Valisi Sn. Ömer Seymenoğlu’na teşekkürlerini iletti.
 
blg190306-1

blg190306-2

blg190306-3


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR