GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN BERAT KANDİLİ MESAJI

 ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN
BERAT KANDİLİ MESAJI
ISPARTA
G.Tarihi: 26.03.2021 15:55
0
Isparta Düğün Salonları
  ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN
BERAT KANDİLİ MESAJI

  
Berat Kandili, Allah'ın bütün kullarına rahmet, lütuf ve mağfiret kapılarını araladığı, yapılan ibadetlere kat be kat mükâfat verdiği ve bizlere Ramazan ayını müjdeleyen son kandil gecesidir.
Bu gece; Yüce Rabbimizin nezdinde beratımıza vesile olan, O’nun affediciliğine sığınmayı öğreten, kendimize, ailemize, din kardeşlerimize ve tüm kâinata karşı bağışlayıcı ve yapıcı olmayı öğreten, kin, nefret ve intikam duygularının aşıldığı, bereket ve şifa kapılarının açıldığı müstesna zaman dilimlerinden biridir.
 
Bu vesileyle, yapacağımız ibadet, dua ve yakarışların kabul olması temennisiyle birlikte bütün İslam âleminin Berat Kandil’ini kutlar, insanlığa sağlık ve mutluluk getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederim.

image
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR