GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta il sağlık müdürlüğünden çok önemli aşı duyurusu

Isparta il sağlık müdürlüğünden çok önemli aşı duyurusu
ISPARTA
288 Okunma
0
Covid 19 pandemisi ciddi bir halk sağlığı sorunudur. Pandemi ile mücadelede maske, mesafe, temizlik önlemleri ile birlikte aşı uygulaması hastalığa karşı en iyi korunmayı sağlayacaktır. Bu mücadele kapsamında Türkiye'de Ocak ayında başlatılan aşılama çalışmaları ilimizde Sağlık Bakanlığının belirlediği planlama doğrultusunda başarılı şekilde devam etmektedir.
Sinovac aşısının yanında BioNTech aşı uygulaması ilk olarak Isparta Şehir Hastanesinde başlamıştır. Şu ana kadar Isparta Şehir Hastanesi ve tüm kamu hastanelerinde devam eden BioNTech aşı uygulaması 31.05.2021 tarihi itibariyle Süleyman Demîrel Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi ve tüm özel hastanelerde de başlayacaktır.
Aşı sırası gelen vatandaşlarımız Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden veya 182'den randevu alabilir, randevu oluştururken de aşı seçeneği aşamasında Sinovac veya BioNTech aşısını tercih edebilirler.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR