GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta Atatürk Parkı yeni yüzüyle hizmete açıldı 2021

Isparta Atatürk Parkı yeni yüzüyle hizmete açıldı 2021
ISPARTA
291 Okunma
0
Atatürk Parkı yeni yüzüyle vatandaşların hizmetine sunuldu
 
Isparta Belediyesi, Atatürk Parkını baştan aşağıya yenileyerek, 1 Haziran itibariyle vatandaşların hizmetine sundu.
Korona virüsü kısıtlamaları dolayısıyla hizmete kapalı kalan Atatürk Parkı bu süreçte yenilendi. Parkın kafe bölümünün su alan ve yıpranan teras kısmı ile iç ve dış mekanlarda tadilat çalışmaları yapıldı. Bu süreçte Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de yenileme çalışmalarını yakından takip etti.
Atatürk Parkının bahçe bölümünde yıllarca açıktan giden elektrik kabloları yer altına alındı. Sulama, içme suyu ve kanalizasyon ile internet altyapı hizmetleri de yer altına alınırken, zemin döşemeleri de değiştirilerek, peyzaj çalışmaları yapıldı.
Tüm bu çalışmaların tamamlanması ve normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte Atatürk Parkı yeni ve modern yüzüyle 1 Haziran itibariyle 08.00-21.00 saatleri arasında zengin menüsü ve uygun fiyatlarıyla vatandaşların hizmetine sunuldu.
 
03-06-2021-ataturk-parki-acildi-303-06-2021-ataturk-parki-acildi-203-06-2021-ataturk-parki-acildi-103-06-2021-ataturk-parki-acildi-403-06-2021-ataturk-parki-acildi-5
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR