GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta ''Akdeniz’in Sesi'' programında tanıtılıyor

Isparta ''Akdeniz’in Sesi'' programında tanıtılıyor
ISPARTA
G.Tarihi: 12.05.2021 15:34
276 Okunma
0
Isparta ˈˈAkdeniz’in Sesiˈˈ programında tanıtılıyor
Güller ve Göller Bölgesi Ispartaˈnın geçmişten günümüze tüm değerleri, TRT Antalya Radyosu Akdeniz’in Sesi programında yayınlanan ˈAnılarda Ispartaˈ köşesinde anlatılıyor.
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Gençˈin hazırlayıp sunduğu program, her hafta perşembe günü TRT Antalya Radyosu FM 100.6 frekansında dinleyicisi ile buluşuyor.
Programda; Ispartaˈnın somut ve somut olmayan tüm kültürel değerleri, ekonomik değerleri, iz bırakanlar, ilkler, bitki örtüsü, yaşayan insan hazineleri, coğrafi güzellikleri, sözlü kültürü, düğün ve ölüm gelenekleri, efsane ve hikayeleri, masal ve çocuk oyunları, yeme-içme kültürü, Yörük kültürü, eğitim, ilçe ve köylerdeki tüm değerleri ele alınıyor.
Program Eylül 2021 tarihine kadar her Perşembe 12.35 ve 12.50 arasında dinleyicisiyle buluşmaya devam edecek.
 
1235678
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR