isparta-oto-ekspertiz
Gülbirlik'ten Tanıtım Atağı
ISPARTA 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIisparta-oto-ekspertiz-raporuISPARTA-TENTE-BRANDA

Gülbirlik'ten Tanıtım Atağı

2024 Gülçiçeği alım kampanyası tüm hızıyla devam ederken, Gülbirlik ve Isparta Belediyesi iş birliğiyle Isparta Gülünü dünyaya tanıtma çalışmaları aralıksız sürüyor. Bu kapsamda, yaklaşık 10 milyon takipçisi olan Çin'in ünlü fenomenleri, Gülbirlik ve Isparta Gülünü dünyaya tanıtmak amacıyla Isparta'da çekimler yapıyor.
Gülbirlik Genel Müdürü İbrahim Işıdan, "Isparta Gülünü ve Gülbirlik’i dünyaya tanıtmaya ve katma değer sağlamaya devam ediyoruz" dedi. Kısa adı GÜLBİRLİK olan Gül, Gülyağı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, gülçiçeği alım kampanyasının yanı sıra tanıtım faaliyetlerine de yoğunlaşmış durumda.
Isparta Belediyesinin de katkılarıyla yürütülen tanıtım etkinliklerinde, Gülbirlik Rosense’nin Çin Distribütörü Chen Zhu adına Isparta'ya gelen ve dünyada 10 milyonu aşkın takipçisi olan ünlü fenomenler Ke Jun (Mr. Ke Jun) ve Chang (MS Chang) önderliğinde 10 kişilik Çin ekibi, Isparta'da gül bahçeleri ve gülyağı fabrikalarında çekimler yaparak Isparta gülcülüğünü ve Rosense ürünlerini tanıtıyor.
Gülbirlik Genel Müdürü İbrahim Işıdan, yaptığı açıklamada, "Gülbirlik ve Rosense olarak Isparta gülünü dünyaya tanıtma çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Çin'deki Rosense ürünlerimizin satışını üstlenen distribütörümüz Chen Zhu adına gelen ünlü fenomenler ve ekipleri Isparta’da misafir ediyoruz. Bu kampanya döneminde Isparta’ya gelen ikinci Çin heyeti oluyorlar. Gerek gül bahçelerinde gerekse fabrikalarımızda çekimler yaparak tanıtım çalışmalarına katkı sağlıyorlar. Önümüzdeki günlerde de başka Çin heyetleri ilimize gelmeye devam edecek" dedi.

Belediye Başkanı Başdeğirmen’den Gülbirlik’e Övgü

Gülbirlik Genel Müdürlüğünde düzenlenen programda Çin heyeti ile tanışan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, dünyada gülün merkezinin Isparta olduğunu vurguladı. Başkan Başdeğirmen, Çin heyetine hoş geldiniz diyerek, Isparta’nın gülcülük ve diğer tarımsal çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi. Programda Başkan Başdeğirmen, Gülbirlik Genel Müdürü İbrahim Işıdan, Belediye Başkan Yardımcıları Uğur Büyükçulcu ve Özler Erdoğan ile Gülbirlik Rosense Yönetim Kurulu Başkanı Şerife Gökdoğan da yer aldı.
Başkan Başdeğirmen, Gülbirlik’in ve Isparta’nın güllerinin dünyada en kaliteli güller olduğunu belirterek, “Isparta gül yüzlü insanların memleketidir. Gülbirlik bizim gururumuzdur. Dünyanın en güzel gülleri Gülbirlik’e ait tesislerde parfümeri ve kozmetik olarak değerlendirilmektedir. Isparta her yıl binlerce misafirini gül bahçelerinde ağırlamaktadır. Isparta, tarım sektöründe de önemli bir bölgedir” dedi.

Çin Heyetine Gül Elçisi Plaketi

Programda, Gülbirlik Genel Müdürlüğü ve Isparta Belediyesi adına hazırlanan Gül Elçisi plaketi, Çin heyetinden fenomen Ke Jun’a takdim edildi. Mr. Ke Jun da Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e panda simgesinin bulunduğu bir plaket sundu. Başkan Başdeğirmen ayrıca konuklara Isparta gül ve lavantayı simgeleyen el işi tablolar hediye etti.
Gülbirlik Genel Müdürü İbrahim Işıdan, program sonunda Gülbirlik ve Isparta Gülüne katkılarından dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bir 3 kişi görseli olabilir

Bir 3 kişi görseli olabilir

Bir 7 kişi ve şunu diyen bir yazı 'GULBİRLİK GENEL MÜDÜRLÜ' görseli olabilir

Bir 6 kişi, haber odası ve yazı görseli olabilir
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-askeri-malzeme-urunler-bot-outdoor-giyim

isparta-in-giyim-ürünleri-magazasi

gozde-balik-isparta-balik-siparis-telefon

isparta-detayli-oto-yikama

turker-kapinda

isparta-ambalaj-kullan-at-malzemeleri

isparta-cam-balkon-albert-genau-ucuz-kampanyaifiyatlari

isparta-KONTEYNER-PRAFABRİK-EV-KONUT-UCUZ-KAMPANYA-DAVRAZ

isparta-temizlik-sirketi-telefon

isparta-aktar-baharat-bitkisel-yaglari

isparta-protez-peruk-perma-anatomik-sac-kesimi-boyama

isparta-pastane-yas-pasta-siparis

isparta-laptop-tablet-tamiri

isparta-samziman-tamiri-MMT-vites-toyota-servisi

isparta-sarkuteri-peynir-zeytin-urunleri

ISPARTA uygun avm

isparta-sarkuteri-yoresel-urunler-cig-sut-et

isparta-gunes-elektrik-paneli

isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri

isparta-oto-muzik-sistemleri

ısparta gül lokumu

ısparta cam balkon

ısparta duşakabin

ISPARTA bilgisayar tamiri

ISPARTA CAM BALKON

ISPARTA uygun avm

ısparta kasap

ISPARTA sineklik

ISPARTA BOYA MALZEMELERİ

süpürge toz torbası

Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR