GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

​CHP’Lİ HALICI, BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ’Nİ AĞIRLADI

​CHP’Lİ HALICI, BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ’Nİ AĞIRLADI
ISPARTA
650 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
CHP’Lİ HALICI, BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ’Nİ AĞIRLADI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanı Hikmet Yalım Halıcı, kendisini ziyarete gelen Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Mehmet Ateş’i ağırladı.
 Isparta’da önemli bir birliktelik gerçekleşti. Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Mehmet Ateş ve yöneticileri, CHP Isparta İl Başkanı Hikmet Yalım Halıcı’yı İl Başkanlık makamında ziyaret etti. Gündeme dair konuların ve Isparta’nın sorunlarının üzerine sohbet edilen birlikteliğin ardından Başkan Halıcı, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.
Paylaşımında ziyaret için teşekkür eden Başkan Halıcı, “Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Mehmet Ateş ve yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” dedi.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR