GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISPARTA'DA BELEDİYEDEN ÇOK HIZLI MÜDAHALE

ISPARTA'DA BELEDİYEDEN ÇOK HIZLI MÜDAHALE
TÜRKİYE
1581 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Yalvaç Belediyesi Bülteni

BELEDİYEDEN ÇOK HIZLI MÜDAHALE

Yalvaç’ta, Öğleden sonra kar yağışının aniden bastırmasıyla birlikte Yalvaç Belediyesi Fen İşleri ve Zabıta Müdürlüğü temizlik ekipleri yol açma, tuzlama ve kar temizleme çalışmalarına başladı.
Kar yağışının öğleden sonra başlayıp ve giderek şiddetlenmesi üzerine Yalvaç Belediyesi anında müdahale ile karla mücadele çalışmalarına başladı. Greyder, kepçe ve tuzlama araçlarıyla çalışmalarına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü kar yağışının da devam etmesi üzerine çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü Başta Hastane yolu, Ana Caddeler ve yetişebildikleri tüm yollarda yol açma ve tuzlama çalışmalarına devam ederken, Zabıta Müdürlüğü Temizlik İşleri de tüm personeliyle birlikte kaldırımları temizlemek üzere seferber olmuş durumda.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, kar, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, kar, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: kar, gökyüzü, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: kar, araba, ağaç, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: ağaç, kar, bitki, gökyüzü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: kar, ağaç, araba ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR