GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Belediye önü yeraltı otoparkı güçlendiriliyor

Isparta Belediye önü yeraltı otoparkı güçlendiriliyor
TÜRKİYE
1859 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Belediye önü yeraltı otoparkı güçlendiriliyor
 
Isparta Belediyesi önündeki üç katlı yeraltı otoparkı, Belediye Meclisi kararıyla kapatılmış, ardından gerek İnşaat Mühendisleri Odası gerekse Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü hocalarının yaptığı çalışma sonrasında otoparkın güçlendirilmesi yönünde karara varılmıştı.
Bu karar sonrasında Isparta Belediyesi tarafından otoparkın güçlendirilmesi için SDÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü hocaları tarafından hazırlanan proje ile ihaleye çıkıldı, bir süredir çalışmalar devam ediyordu.
Proje kapsamında mevcut kolonlar büyütüldü, betonları dökülerek kolon güçlendirmesi tamamlandı.
Şimdi, zarar gören en üst döşemenin üzerindeki dolgu ve topraklar tamamen temizlenecek. Ardından da otopark üzeri yükseltilmiş döşeme betonu dökülerek güçlendirme çalışmaları tamamlanacak.
Güçlendirme çalışmalarının ardından otopark içerisinde son tadilatlar yapılarak tekrar kullanıma açılacak.
 
21-08-2020-belediye-onu-otopark-guclendirme-121-08-2020-belediye-onu-otopark-guclendirme-321-08-2020-belediye-onu-otopark-guclendirme-2
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR