GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

“Bir Umut Da Sen Ol” Projesi Kapsamında Hazırlanan Koliler İzmir’e Gönderilmeye Hazır

“Bir Umut Da Sen Ol” Projesi Kapsamında Hazırlanan Koliler İzmir’e Gönderilmeye Hazır
TÜRKİYE
1734 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
“Bir Umut Da Sen Ol” Projesi Kapsamında Hazırlanan Koliler İzmir’e Gönderilmeye Hazır

Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılay Isparta Şubesi ortaklığı ile başlatılan Gülçiçek Anaokulu Müdürlüğünce yürütülen “Bir Umut Da Sen Ol” projesi kapsamında İzmir’de depremden etkilenen, evlerini eşyalarını kaybeden çocukların acılarını bir nebze de olsa unutturabilmek adına bölgeye gönderilmek üzere oyuncak toplama kampanyası düzenlenmiştir. Projeye birçok okul destek sağlamış olup oyuncaklarla birlikte öğrencilerimizin yaptığı sevgi mesajlı resimler de koyularak kolilerimiz bölgeye gönderilmek üzere hazırlanmıştır. Projeye Fatih Anaokulu, Süleyman Demirel Anaokulu, Şevket Demirel Anaokulu, Hızırbey Anaokulu, Yenice Anaokulu, Mustafa Gözütok Ortaokulu, Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Eğirdir Mavigöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Eğirdir Atatürk İlkokulu ve KADEM Isparta Temsilciliği destek vermiştir.

ISPARTA MEM

Fotoğraf açıklaması yok.

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

Fotoğraf açıklaması yok.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR