GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

‘’YENİ YIL, YENİ HEDEFLER, YENİ UMUTLAR’’

‘’YENİ YIL, YENİ HEDEFLER, YENİ UMUTLAR’’
ISPARTA
1469 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İl Müdürümüz Murat Gevrek, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Müdürümüz Murat Gevrek mesajında ; ‘’Acısıyla tatlısıyla 2020 yılını geride bırakarak 2021 yılına girmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Yeni yıl yeni hedefler, yeni umutlar, yeni başlangıçlardır. Her yeni yıl; umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, geçmiş yılda yaşanan acı ve üzüntülerin bir nebze olsun unutulduğu, ümit ve heyecanla dolu yeni bir yılı karşılayacak olmanın mutluluğudur.

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak yeni yılda ilimiz için ortaya koyduğumuz hedefleri yarınlarımızın teminatı en büyük zenginliğimiz gençlerimiz ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek gerçekleştirebilmenin gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılı en samimi duygularımla kutluyor; 2021 yılının ülkemize, milletimize, gençlik ve spor ailemize ve kıymetli Ispartalı hemşerilerime huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum’’ dedi.


Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR