GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Yalvaç'ta camilerin temizliği tamamlandı

Yalvaç'ta camilerin temizliği tamamlandı
ISPARTA
G.Tarihi: 08.04.2021 14:25
0
Isparta Düğün Salonları
Her yıl Ramazan Ayı öncesinde yaptırdığımız cami temizliklerini bu yıl da Ramazan Ayı öncesinde tamamladık. Yalvaç merkez, kasaba ve köylerimizdeki tüm camilerimiz temizlenerek dezenfekte işlemleri tamamlandı. Her ne kadar Ramazan Ayında salgın sebebiyle Teravih Namazlarını camilerimizde kılamaycak olsakta alacağımız tedbirlerle durumu lehimize çevirmek bizim elimizde. Ramazan ayını bu illetten kurtulmak için bir fırsat bilip tedbirle hareket edersek inşallah bu şekilde geçireceğimiz son Ramazan olacak.

YALVAÇ BELEDİYESİ

Bir ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Fotoğraf açıklaması yok.

Bir yazı görseli olabilir

Bir anıt görseli olabilir

Bir yazı görseli olabilir

Bir açık hava ve ağaç görseli olabilir

Bir iç mekan görseli olabilir

Bir iç mekan görseli olabilir

Fotoğraf açıklaması yok.

Bir iç mekan görseli olabilir

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR