GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Vali Seymenoğlu KYK Yurdunda Kalan Misafirlere Moral Ziyaretinde Bulundu

Vali Seymenoğlu KYK Yurdunda Kalan Misafirlere Moral Ziyaretinde Bulundu
ISPARTA
G.Tarihi: 22.03.2020 21:07
405 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Vali Seymenoğlu KYK Yurdunda Kalan Misafirlere Moral Ziyaretinde Bulundu
Vali Ömer Seymenoğlu Umre ziyaretlerini gerçekleştirdikten sonra ülkemize dönen ancak Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilimizde bulunan Isparta ve Murat Hüdavendigar yurtlarında 14 süreyle misafir edilecek olan vatandaşları ziyaret etti, yurtta çalışan sağlık personeli ve diğer çalışanlarla bir süre görüştü.
Pencerelere çıkan vatandaşlar ile yurt bahçesinden selamlaşan Vali Seymenoğlu, “Sizlerden biraz sabır istiyoruz, burada misafirimizsiniz. Eksikliğini hissettiğiniz her konuda yetkililer aracılığıyla bizi bilgilendirin, bu süreci el birliği ile aşacağız” dedi.
Vali Ömer Seymenoğlu yurtta görevli sağlık personeliyle de bir süre sohbet ederek “Burada en büyük fedakârlık sizlere düşüyor, herkes elinden geldiğince görevini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Sizler profesyonelsiniz. Sizlerin gayreti ve el birliği ile bu günleri geride bırakacağız. Yurtlarda kalan misafirlerimiz size emanet. Sizlere iletilen her türlü isteği bizler lojistik olarak anında yerine getirmeye çalışıyoruz. Sizlerin de her hangi bir ihtiyacı olursa bizlere haber verin. Tekrar söylüyorum hep birlikte bunu atlatacağız.” dedi.
Vali Seymenoğlu ardında 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nde de incelemelerde bulunarak yapılan çalışmaları yerinde denetledi. Vali Seymenoğlu, sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, yürüyen insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, gökyüzü, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü, ağaç, bulut ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturma odası ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, yürüyen insanlar ve açık hava

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR