GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Vali Seymenoğlu Isparta32 Spor’la Buluştu

Vali Seymenoğlu Isparta32 Spor’la Buluştu
ISPARTA
191 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Vali Seymenoğlu Isparta32 Spor’la Buluştu
27.02.2020
Vali Ömer Seymenoğlu, gösterdiği performansla BAL Ligi 7. grupta liderliğe yükselen Isparta32 Spor futbolcuları ve Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Yazgan, İkinci Başkan Galip Yaman, Teknik Direktör Turgut Kul ile bir araya geldi.
Isparta32 Spor yönetimi, teknik heyeti ve oyuncularıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti aktaran Vali Seymenoğlu, “Spor bizim olmazsa olmazımız, gençlerimizin örnek alacağı rol modeller sizlersiniz. Sporun her dalı bizim için çok önemli çünkü gençlerimizi sporla buluşturabildiğimiz takdirde, onların eğitim almasına katkı verebildiğimiz müddetçe emin olun ki birçok kötü alışkanlıkları gençlerimizden uzak tutuyoruz. Bundan dolayı spor kulüplerimize destek olmalıyız. Özellikle sivil toplum kuruluşlarımızın da amatör spor kulüplerine destek olmasını bekliyoruz. Güzel bir ivme yakaladınız, inşallah bozulmaz, böyle devam ederseniz hedefiniz olan üst lige çıkma başarısını göstereceksiniz. Tabi bu başarılarda seyirci desteği de muhakkak olmalı. Takımı sadece yöneticilere, il yönetimine veya futbolculara bırakmamak lazım seyircilerinde sahiplenmesi lazım. Takım başarılı olsun, maç kazansın istiyorsak seyircilerimizin de ili temsil eden takıma yardım etmesi lazım.” dedi.
Isparta 32 Spor yönetim kurulu başkanı Atakan Yazgan ise takıma verdiği destekten dolayı Vali Seymenoğlu’na teşekkür ederken, Isparta 32 Spor Teknik Direktörü Turgut Kul ise kalan 7 maçı da puan alarak geçeceklerini belirterek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.
Görüşmede Vali Seymenoğlu ile tek tek tanışan futbolcular ise amaçlarının bu yıl şampiyonluk olduğunu yinelediler.


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR