GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Kekik Yağı Üretimi

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Kekik Yağı Üretimi
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Kekik Yağı Üretimi
Dünya kekik yağı üretiminin %70’i ülkemizden sağlanmakta ve en kaliteli kekik, ülkemizde Toros Dağları'nda yetişmektedir. Isparta TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri bu eşsiz kaynağı değerlendirmiş ve damıtma yöntemiyle yüksek verimde kekik yağı ve kekik hidrosolü elde etmeye başlamıştır.
Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kekik çok şifalı bir bitkidir. Kekik Hidrosolü güçlü bir mikrop öldürücü olup antikanser etkinliği olan ve bağırsak parazitlerinin düşürülmesinde önemli rol oynamaktadır. Ayrıca aynı zamanda yağ yakımını da hızlandırmaktadır. Kekik yağı ise cilt sağlığı ve cilt temizliği gibi birçok konuda oldukça faydalıdır.

ISPARTA MEM

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR