GÜCÜ ETKİSİNDE
isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZ

SDÜ'de “COVİD-19 Aşı Birimi” kuruldu

#Covid19 hastalığının yayılmasını azaltmak ve öğrencilerin ve üniversite çalışanlarının aşıya ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Üniversitemiz, İl Sağlık Müdürlüğü ve ISUBÜ işbirliğiyle Doğu Yerleşkesinde “COVİD-19 Aşı Birimi” kuruldu.

SDÜ'de “COVİD-19 Aşı Birimi” kuruldu
ISPARTA
136 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA

“COVİD-19 Aşı Birimi” Kuruldu

Üniversitemiz 2021-2022 Akademik Yılı, yüz yüze (uzaktan eğitim destekli) eğitim modeli ile 4 Ekim Pazartesi günü(bugün) başladı. Bu kapsamda COVİD-19 hastalığının yayılmasını azaltmak, eğitim öğretimin güvenli ve sağlıklı bir şekilde sürekliliğini sağlamak, öğrencilerin ve üniversite çalışanlarının aşıya ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla İl Sağlık Müdürlüğü, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi işbirliğiyle Doğu Yerleşkesinde “COVİD-19 Aşı Birimi” kuruldu.
 
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Mediko Sosyal Sağlık Merkezinde yer alan COVİD-19 aşı birimi, 09.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecek. İsteyen personel ve öğrenciler merkezi ziyaret ederek aşılarını yaptırabilirler.

SDÜ


 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-turko-turk-isi-lezzetler-doner-alo-paket-siparis
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-telefon-tamiri-aksesuar-yedek-parca
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-cep-mobil-telefon-tamiri-servisi
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-etnik-elbise-giyim-bohem-viskon-otantik-giysi
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR