GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

ITB Başkanı Adar Treko Tarım Tesislerini Ziyaret Etti

ITB Başkanı Adar Treko Tarım Tesislerini Ziyaret Etti
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA TİCARET BORSASI BÜLTENİ

Başkanımız Ahmet Adar Treko Tarım Tesislerini Ziyaret Etti
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar ve Genel Sekreterimiz Ali Koyak, TREKO Tarım Meyve Suyu Fabrikasını ziyaret etti.
Tesis Sahibi Sedat Kuş, Borsamız Başkanı Ahmet Adar ve Genel Sekreterimiz Ali Koyak’ ı girişte karşıladı. Meyve suyu ve konsantre fabrikasının iş ve işleyişi hakkında bilgilendirmelerde bulunan Sedat Kuş, ziyaretten dolay Başkanımız Adar ve Genel Sekreterimiz Koyak’a teşekkürlerini iletti.
Ziyarette konuşan Başkan Adar ise: “ Bölgemizin ürünlerine katma değer sağlayan tesise yaptıkları yatırımlardan dolayı Sedat beyi tebrik ediyorum. Hem ürünlerimize hem de üretici ve tüccarımıza destek sağlayarak ilimiz ekonomisine katkı sağlıyorlar. Biz de ilimize ve ekonomimize değer katan tüm yatırımcılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.
İşletmelerinin kapılarını bizlere açan ve yatırımları hakkında detaylı bilgi veren sayın Sedat Kuş’a ve çalışanlarına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.
 
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir ayakta ve iç mekan görseli olabilir
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR