GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'ya yapılan yeni nüfus müdürlüğü binasında son durum?

Isparta'ya yakışan Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Binası 2021 Yılında Bitirilecek

Isparta'ya yapılan  yeni nüfus müdürlüğü binasında son durum?
ISPARTA
G.Tarihi: 02.02.2021 17:13
634 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Yeni Nüfus Müdürlüğü Binası İnşaatı Hızla Devam Ediyor
Uzun yıllar boyunca Valilik binasında hizmet veren ancak kapasitelerinin artmasıyla birimlerini Isparta’daki farklı binalara taşıyarak vatandaşlara çalışmalarına devam eden İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası inşaatı hızla devam ediyor. Bahçelievler mahallesi Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi’nin karşısında inşaat çalışmaları 2020 yılında başlanan hizmet binası 1.000 metrekare alanda ve Isparta’ya yakışır şekilde yapılıyor. Bina İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü bir araya getirerek tek bir yerde vatandaşlarımıza hizmet sunacak. İçişleri Bakanlığı ve İl Özel İdaresinin destekleriyle yürütülen proje 2021 yılı sonunda bitirilerek Ispartalılara hizmet verecek.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, ağaç, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev ve açık hava
 


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR