GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'daki Okullarda Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı

Isparta'daki Okullarda Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı
ISPARTA
665 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Okullarımızdaki Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı
Salgın dolayısıyla eğitime ara veren okullarımız öğrencilerine kavuşmaya gün sayarken Isparta Valiliği de öğrencilere daha güvenilir ve rahat ortamlarda eğitim hizmeti sunabilmek adına okulların tadilat ve yenileme çalışmalarında sona yaklaştı. 2020 yılından başlayan çalışmalarda il merkezinde, ilçelerde ve köylerde toplam 127 okulda bakım onarım işlemi yapıldı. 10 okulda güçlendirme çalışması tamamlanırken 10 okulun güçlendirme çalışmaları son hız devam ediyor. 12 okul için ise güçlendirme projesi hazırlanarak yakın zamanda çalışmalara başlanması sağlanacak.
Vali sık sık çalışmaların yürütüldüğü okullara giderek denetlemeler gerçekleştiriyor. Son olarak Merkez Şehit Şükrü Çakar Ortaokulu’nda devam eden güçlendirme çalışmalarını denetleyen Vali Seymenoğlu ilgililerden bilgi aldı.
Önümüzdeki günlerde öğrencilerine kavuşacak olan okullarda da incelemelerde bulunan Vali Seymenoğlu alınan tedbirleri yerinde görerek okul idarecilerinin yaptığı çalışmaları denetliyor.

Bir bir veya daha fazla kişi ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'ISPARTA ŞEHİT ŞÜKRÜ ÇAKAR ÇAKAR ORTAOKULU 71' görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Fotoğraf açıklaması yok.

Bir bir veya daha fazla kişi görseli olabilir

Bir iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR