GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Tohum Alımı sözleşmesi imzalandı

Isparta'da Tohum Alımı sözleşmesi imzalandı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
Müdürlüğümüz ile Isparta Tarım Kredi Kooperatifi arasında “Yem Bitkileri Ekiliş Alanlarını ve Çeşitliliği Artırma Projesi” kapsamında, % 75’i Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından desteklenecek olan Tohum Alımı sözleşmesi imzalandı.
İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz ile 160 sayılı Isparta Tarım Kredi Kooperatifi tarafından imzalanan sözleşme çerçevesinde;
Proje Kapsamında Merkez, Atabey, Aksu, Eğirdir, Gönen, Gelendost, Keçiborlu, Senirkent, Şarkikaraağaç, Yalvaç, Yenişarbademli İlçelerimize dağıtımı yapılacak olan OSSK 644 çeşidi silajlık mısır, Hilal çeşidi korunga ve OS 66 çeşidi yonca tohumları Isparta Tarım Kredi Kooperatifi’nden temin edilerek, İl/İlçe Müdürlüklerimiz tarafından belirlenen üreticilerimize %75’i hibe, %25’i çiftçi katkısı olacak şekilde teslim edilecektir.

Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

Bir 3 kişi ve oturan insanlar görseli olabilir

Bir 1 kişi, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi görseli olabilir


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR