GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta'da tam kapanma döneminde aralıksız tam denetim

Isparta'da tam kapanma döneminde aralıksız tam denetim
ISPARTA
263 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARI
Tam kapanma uygulamasıyla birlikte ilçe denetim faaliyetlerine ağırlık veren Vali Ömer Seymenoğlu Senirkent ilçesinde iş yeri ziyaretleri gerçekleştirdi.
Ziyaretlerinde salgınla mücadeledeki en büyük avantajımız olan maske,mesafe,temizlik konularından asla taviz verilmemesini isteyen Vali Seymenoğlu iş yeri sahiplerinden ve çalışanlardan belirlenen kurallara uyarak salgına karşı yürütülen mücadeleye destek olmalarını istedi.
Beraberinde Senirkent Kaymakamı Özlem Kılıçtürk ile vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için faaliyetlerine devam eden iş yerlerine ziyaretler gerçekleştiren Vali Seymenoğlu burada karşılaştığı vatandaşlardan da alınan tedbirlere uymalarını isteyerek kendilerine mücadeleye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir


 


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-gozleme-borek-kuyrugu-sulu-organizasyon-siparis-telefon
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-oto-ekspertiz-sanziman-tamiri-yedek-parca
isparta-perde
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR