GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da kurallara uymayan şahıslara idari işlem...uymayan yandı

Isparta'da kurallara uymayan şahıslara idari işlem...uymayan yandı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BASIN BÜLTENİ
 
 
Asayiş Şube Müdürlüğü Resmi Ekipler Büro Amirliğimiz ve Motosikletli Polis Timlerimiz tarafından 01.02.2021 ile 28.022021 tarihleri arasında yapılan çalışmalarda;
 
İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları’nın uygulanmasına yönelik başta merkezi bölgeleri olmak üzere, alışveriş merkezleri, semt ve mahalle pazarları ile kamunun hizmetine açık yerlerde ekip otolarımızda bulunan megafonla anons yapmak suretiyle vatandaşlarımıza, kurallara uymaları noktasında gerekli uyarılar yapılmış, kurallara uymayan 84 şahsa idari işlem yapılmak üzere tutanak tanzim edilmiştir.
 
Suç işlenmesinin önlenmesi ve suça karışanların yakalanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için şehrimizin farklı noktalarında yapılan 159 ayrı uygulamada ise; 11211 şahsın GBT kaydı sorgulanmış, 213 araç incelenmiş ve farklı suçlardan aranan toplam 26 şahıs yakalanarak, Adli Makamlara sevk edilmiştir.
 
Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.
 
 
 
  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR