Isparta'da Emniyetten Önemli Operasyon!

Isparta'da Emniyetten Önemli Operasyon!
ISPARTA
G.Tarihi: 14.11.2023 12:58
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIisparta-oto-ekspertiz-raporuISPARTA-TENTE-BRANDA
Isparta Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü'nden Önemli Operasyon: Eski Roma Dönemine Ait Lahit Mezar Ele Geçirildi
Isparta Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü ekiplerince kaçakçılık faaliyetlerini önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Burdur ili Kemer ilçesinde 13.11.2023 tarihinde gerçekleştirilen operasyonel çalışma sonuç verdi.
Operasyon kapsamında gerçekleştirilen ikamet aramasında şu bulgular ele geçirildi:
  • Eski Roma Dönemine ait olduğu değerlendirilen aslan kabartmalı ve üzerinde yılan sarılı kadın figürü bulunan yaklaşık 1.50 cm boyutunda lahit mezar.
Ele geçen suç unsuru ürünler ile ilişkili olarak ilgili il birimindeki işlemleri tamamlanıncaya kadar, Burdur KOM Şube Müdürlüğü ve Burdur Müze Müdürlüğü yetkililerince muhafaza edilmek üzere teslim edildi. Operasyon kapsamında, 2863 Sayılı Kanunu Muhalefet suçu kapsamında (1) şüpheli şahıs hakkında ADLİ işlem yapıldı.
Isparta Emniyet Müdürlüğü, operasyonların amacının Isparta halkının huzur ve güven içinde yaşamasını sağlamak olduğunu belirterek, alanda hâkimiyeti artırmak için çeşitli birimlerle iş birliği içinde çalıştıklarını ifade etti. Vatandaşlardan gelen her türlü talep ve bilginin değerli olduğunu vurgulayan emniyet müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi Hattı, 0.505.318 32 44 numaralı Whatsapp ve BİP tabanlı iletişim kanalına gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür etti. İlginin kendileri için motivasyon kaynağı olduğunu belirten Isparta Emniyet Müdürlüğü, toplumla etkin bir iletişim kurarak suç ve suçlularla mücadelede daha etkili olmayı hedeflediklerini bildirdi.

image
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.