GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Emniyetten Ocak Ayı'nda yapılan Operasyonlar

Isparta'da Emniyetten Ocak Ayı'nda yapılan Operasyonlar
ISPARTA
466 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BASIN BÜLTENİ
  
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce suç ve suçlu ile mücadele kapsamında 2021 yılı Ocak ayı içerisinde 15 adet operasyon gerçekleştirilmiştir.
Yapılan çalışmalarda; Zimmet, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Kurma, Yönetme veya Üye Olma, 5607 Sayılı Kanuna Muhalefet, Parada Sahtecilik, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanununa Muhalefet, Vergi Kaçakçılığı ve 2863 Sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanununa Muhalefet suçlarından 24 şahsa adli işlem yapılmış, bu şüphelilerden;
11.000 dal doldurulmuş makaron, 887 dal boş makaron, 130 kg tütün, 327 adet sahte bandrol, 10 litre sahte alkol, 5 litre etil alkol, 6 şişe kaçak içki, 348 paket nargile tütünü, 2 adet sahte içki yapımında kullanılan içki kiti, 2 adet GSM hattı ve 2 adet sahte para ele geçirilmiştir.
Ayrıca haklarında arama kararı bulunan 7 şahıs ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde yakalanmış, bu şahıslardan 4’ü Adli Makamlarca tutuklanmış, 3 şahıs ise serbest bırakılmıştır.
  
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
12345
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR